Navigace Informace BC Poruba Malý stůl jednotlivci Radovan Hájek vybojoval na ME sedmé místo
Radovan Hájek vybojoval na ME sedmé místo PDF Tisk Email
Napsal uživatel precula   
Pondělí, 29 Duben 2013 18:15

        Německý Brandenburg pořádal během jednoho týdne mistrovství Evropy ve všech karambolových disciplínách na velkých i malých stolech v jednotlivcích i v týmech.

        Skvělý výkon se povedl našemu hráči Radovanu Hájkovi na mistrovství Evropy v trojbandu na malém stole, když se dokázal probojovat mezi nejlepších osm hráčů. Tohoto evropského šampionátu jednotlivců se zúčastnilo 62 hráčů a Radovan Hájek postupně porážel hráče z různých kulečníkových velmocí (Turecko, Německo, Belgie) a až teprve v zápase o postup do semifinále byl zastaven Dickem Jaspersem, několikanásobným držitelem titulu mistra světa a mistra Evropy.                                           

        Radovan Hájek  spolu s Janem Hudákem (TJ Bižu Jablonec) zastupovali na šampionátu v trojbandu národních týmů na velkých stolech Českou republiku a v boji o titul obsadili čtrnácté místo. Ve skupině sice prohráli s favorizovaným tureckým „A“ týmem, ale oba dokázali porazit hráče francouzského „B“ týmu.   

        Být účastníkem takovéto velkolepé akce a přitom podat dobrý výkon, to je jistě přání každého sportovce a koncert pro přihlížející fanoušky.  Přesněji řečeno Braniborský koncert. Možná by se Johann Sebastian Bach divil, co si pod jeho dílem představuji a možná taky ne. Třeba by si sedl vedle a fandil by těm svým. Kdo ví. 

 

Podrobné informace o průběhu celého mistrovství Evropy najdete zde:

http://www.eurobillard.org/english/index.htm 

Aktualizováno ( Pátek, 17 Květen 2013 20:14 )
 
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře
Copyright © 2019 BC Poruba. Všechna práva vyhrazena.
 

Anketa

Kde hrajete kulečník Vy?
 

Z naší fotogalerie

06.jpg

Naši partneři