Navigace Informace BC Poruba Malý stůl jednotlivci Radovan Hájek – vítěz Turnaje mistrů
Radovan Hájek – vítěz Turnaje mistrů PDF Tisk Email
Napsal uživatel precula   
Neděle, 15 Leden 2012 22:49

 

         O víkendu 18-19.12.2011 se v herně TJ BC Bohumín konal již devátý ročník Turnaje mistrů v karambolovém kulečníku. Jak napovídá samotný název turnaje, smí se jej zúčastnit pouze hráči držící mistrovský titul v některé z karambolových disciplín. Na tomto turnaji se ovšem hrají disciplíny tři a zvítězit může jen ten, který ovládá všechny, tedy kádr, jednoband a trojband. To znamená, že se zde vždy sejde elita kulečníku a hráči si pokládají za čest se takové akce zúčastnit. 

         Mezi devíti pozvanými je již několik let i náš nejlepší hráč Radovan Hájek, který si téměř vždy odvezl nějakou cenu a letos se mu podařilo v turnaji zvítězit.

        Celý turnaj měl vysokou úroveň i díky slavnostnímu zahájení, které bylo v režii Bohumínské radnice, kdy tisková mluvčí vtipně přivítala a postupně představila jednotlivé hráče veřejnosti. Následně se starosta města ing. Petr Vícha chopil tága a sám tento turnaj zahájil.

         Finálový zápas končil netradičně až rozstřelem, kdy Radovan Hájek a bohumínský hráč Jan Musil zvítězili každý v jedné disciplíně a jednou spolu remizovali. V rozstřelu byl úspěšnější náš hráč Radovan Hájek a stal se tak vítězem Turnaje mistrů. 

 

 

Videozáznam a foto naleznete zde: 

 http://www.youtube.com/watch?v=o4DN5gaTlA4

http://www.bohumin.cz/news_detail.php?id=401 

 

Aktualizováno ( Sobota, 21 Leden 2012 23:10 )
 
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře
Copyright © 2019 BC Poruba. Všechna práva vyhrazena.
 

Anketa

Kde hrajete kulečník Vy?
 

Z naší fotogalerie

17.jpg

Naši partneři