Navigace Informace BC Poruba Velký stůl jednotlivci Ve finále MR v 3B jsme získali stříbro a bronz
Ve finále MR v 3B jsme získali stříbro a bronz PDF Tisk Email
Napsal uživatel precula   
Úterý, 26 Únor 2013 00:57

        Dne 8-9.2 2013 se v herně AKK Brno konal finálový turnaj MR v trojbandu za účasti 10 postupujících hráčů ze semifinálových kol. Mezi nimi byli také dva naši zástupci: Lukáš Popeňažník a Radovan Hájek. Turnaj se hrál systémem dvou skupin po 5 hráčích každý s každým a poté 2 nejlepší z obou skupin do KO.       

        Lukáš Popeňažník postoupil z předchozích kol (čtvrtfinále, semifinále) ve výborné formě vždy z prvního místa a na tomto finálovém turnaji byl zastaven až v boji o zlato domácím hráčem Martinem Boháčem.        

        Radovan Hájek narazil na Martina Boháče o kolo dříve než Lukáš Popeňažník a taktéž mu bohužel těsně podlehl, ale v následném utkání o třetí místo si již lehce poradil s Miroslavem Bačou z BC Havířov. Na tomto turnaji zahrál největší GP a sérii 12 karambolů, která byla nejvyšší z celé série turnajů MR. 

        Stříbro a bronz z mistrovství republiky jsou skvělými úspěchy našeho klubu a je to snad poprvé, co máme na MR v trojbandu dvě medaile. A ta zlatá, ta se k nim jistě přidá příště.  

Podrobné výsledky najdete na webu ČMBS:

http://www.jvg.cz/billiard/cmbs/index.php?page=intro§ion=1&season=2012&lang=cs#?page=championships§ion=1&season=2012&lang=cs

Aktualizováno ( Úterý, 26 Únor 2013 08:17 )
 
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře
Copyright © 2019 BC Poruba. Všechna práva vyhrazena.
 

Anketa

Kde hrajete kulečník Vy?
 

Z naší fotogalerie

24.jpg

Naši partneři