Navigace Informace BC Poruba Velký stůl jednotlivci Do semifinále MR v 3B postoupili všichni naši hráči
Do semifinále MR v 3B postoupili všichni naši hráči PDF Tisk Email
Napsal uživatel precula   
Pátek, 18 Leden 2013 23:18

         Na MR v Trojbandu je letos přihlášeno 26 hráčů a vyjma prvních dvou nasazených do semifinále se všichni ostatní utkali ve čtvrtfinálových osmičlenných skupinách konaných 11-13.1.2013 v Jablonci, Havířově a Kladně o postup do semifinálových kol. Všem třem našim přihlášeným hráčům – Radovan Hájek, Lukáš Popeňažník a Jiří Přeček se tento postup podařil. Je příjemné zdůraznit, že naši hráči postoupili bez potíží a zejména Lukáš Popeňažník, který odehrál svá utkání v Kladně, všech sedm zápasů vyhrál a postoupil z první pozice. Taktéž Radovan Hájek s jedinou prohrou s Martinem Dostálem z Prostějova postoupil z druhého místa a Jiří Přeček z místa čtvrtého (oba ve skupině v Jablonci). Martin Dostál, vítěz Jablonecké skupiny taktéž všech sedm zápasů vyhrál a po prvních utkáních dal najevo, že se mu zde hraje dobře, protože nově potažené stoly v Jablonci mají podobné parametry jako stoly v jeho domácí herně a snad i proto jako štika v rybníce ulovil svou rychlou hrou všechny své protivníky.

         Semifinálové skupiny budou odehrány 25-27.1.2013 v Praze a Havířově, kde se rozhodne, kdo postoupí do finálové desítky. Radovan Hájek bude bojovat o postup v Havířově a Lukáš Popeňažník a Jiří Přeček v Praze.

Rozlosování a výsledky najdete zde:

http://www.jvg.cz/billiard/cmbs/?page=intro§ion=1&season=2012&lang=cs#?page=championships§ion=1&season=2012&lang=cs

Aktualizováno ( Pátek, 18 Leden 2013 23:20 )
 
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře
Copyright © 2019 BC Poruba. Všechna práva vyhrazena.
 

Anketa

Kde hrajete kulečník Vy?
 

Z naší fotogalerie

13.jpg

Naši partneři