Mistrovství republiky v 3B PDF Tisk Email
Napsal uživatel precula   
Neděle, 01 Duben 2012 20:54

       V termínu od 5.4. – 8.4.2012 se bude konat Mistrovství republiky v trojbandu na velkém stole systémem osmi čtyřčlenných skupin se dvěma postupujícími hráči do 16-ky a následně KO až do finále. Skupiny budou odehrány současně v hernách v Kladně a v Praze a postupující se setkají k vzájemným vyřazovacím zápasům již jen v herně SK Billard Centrum Praha v obchodním centru Harfa.

 

       Do turnaje je přihlášeno 38 hráčů a Radovan Hájek, Stanislav Masár a Jiří Přeček budou bojovat o nejlepší umístění za klub BC Poruba. Největší naděje vkládáme do Radovana Hájka, který celou sezónu hraje stabilně přes jedna generální průměr a v celkovém žebříčku je na druhém místě v republice. Dobré umístění očekáváme i od Stanislava Masára a Jiřího Přečka, kteří ke konci sezóny mají dobrou formu a jak z tréninku tak ze zápasů lze usuzovat, že turnaj odehrají s dobrými výsledky.

 

       Příznivcům kulečníku ale i tenisovým fanouškům, kteří mají zakoupené lístky na Davis Cup konající se ve stejném termínu v O2 Aréně (propojené s obchodním centrem Harfa,) můžeme návštěvu turnaje jen doporučit. 

                 

Podrobné výsledky najdete na webu ČMBS: 

http://www.jvg.cz/billiard/index.php?page=intro&season=2011&lang=cs#?page=playersintournament&season=2011&tournament=9912319665&lang=cs

 

  
Aktualizováno ( Neděle, 01 Duben 2012 21:01 )
 
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře
Copyright © 2019 BC Poruba. Všechna práva vyhrazena.
 

Anketa

Kde hrajete kulečník Vy?
 

Z naší fotogalerie

23.jpg

Naši partneři