Navigace Informace BC Poruba Velký stůl Extraliga 3B družstev Důležitý zápas s TJ Bižu Jablonec dopadl výborně
Důležitý zápas s TJ Bižu Jablonec dopadl výborně PDF Tisk Email
Napsal uživatel precula   
Pondělí, 05 Březen 2012 23:12

       Přestože hosté v rámci regulí takticky posunuli soupisku tak, aby na první pozici hrál jejich slabý hráč proti naší jedničce (Radovanu Hájkovi) a silnější hráči se pokusili získat body na dalších postech, vyhrálo naše družstvo 6:2.

 

       Již po prvním kole bylo zřejmé, že taktika hostů nenaplnila jejich představy, když v zápase jedniček lehce zvítězil na jedna průměr (50/50) náš hráč Radovan Hájek a v důležitém zápase trojek nastoupil za hosty  zkušený Pavel Škop proti Jiřímu Přečkovi, který však solidní hrou nepřipustil jiný výsledek než výhru a dohrál poslední karambol již ve 44 náběhu.

 

       Před druhým kolem byl stav pro domácí 4:0 a čekalo se kdo z domácích hráčů svou výhrou upraví celkové skóre ve prospěch našeho týmu. Byl jím Stanislav Masár, který dohrál hru proti Janisu Ziogasovi v 52. náběhu a tím rozhodl o výhře našeho družstva.

 

       Výhrou nad TJ Bižu Jablonec si domácí hráči téměř jistě zajistili nejhůře třetí pozici v konečné tabulce extraligy, kdy odsunuli hosty s dostatečným odstupem bodů na čtvrté místo.

 

  

Podrobné výsledky najdete na webu ČMBS:

 

 http://www.jvg.cz/billiard/index.php?page=intro&season=2011&lang=cs#?page=teammatch&season=2011&competition=9912319792&teammatch=9912313495&lang=cs 

 

Aktualizováno ( Pondělí, 05 Březen 2012 23:17 )
 
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat komentáře
Copyright © 2019 BC Poruba. Všechna práva vyhrazena.
 

Anketa

Kde hrajete kulečník Vy?
 

Z naší fotogalerie

02.jpg

Naši partneři